Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a limitált PS4 Slim tényleg...

Ez a limitált PS4 Slim tényleg csak 50 ezret ér?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Xbox One X-et venni és találtam is a neten egyet használtan 82 ezer környékén. Viszont van egy bontatlan garanciás Sony PlayStation 4 Slim Days of Play Limited Edition 1TB konzolom ( mivel gyűjtő is vagyok)amit felajánlottam cserére egy az egyben. De az eladó csak 40-45 ezerért számítaná be, plusz még fizessem ki a különbözetet. Jól gondolom, hogy picit leakar húzni engemet ilyen téren?
2020. febr. 23. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz szét Hardverapn meg Jófogáson, hogy mennyi most az ára a cuccnak, a PS4 pro van most 90-95 ezer körül. Szerintem 40-45-nél azért több.
2020. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, jól gondolod. Kb 80-85-ért el lehet adni, szóval kb egy árban van.


Az eladónak ér a te PS-ed annyit. Nyilván neki nem kell, és úgy gondolja, hogy ennyiért mért ne cserélné, hisz ennyiért simán el tudja adni.


Én is ha valamit hirdetnék 100k-ért és felajánlana valaki valamit ami kb 100k-t ér, de nekem semmi szükségem rá, max egy elég nyomott áron számítanám be, mitn a te esetedben tették.


Szerintem próbáld meg eladni magad ahelyett, hogy cserélni próbálnál.

2020. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!