Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor jön a 3080-as generáció?...

Mikor jön a 3080-as generáció? Vagy váltsak most?

Figyelt kérdés
Szóval van egy rtx 2080 -am és elkezdtem nézegetni a 2080ti -ket. Szeretnék 2K-ban játszani illetve 144fps el de sajnos ezzel a kártyával nem lehet. Szerintetek megérné a csere vagy várjak a 3080 as generációra? Illetve nem tudtok valami infót hogy mikor jelennek meg? Valahol valami március végi dátumot olvastam bemutatóról de lehet csak elnéztem valamit. Köszi!
2020. febr. 26. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nincs még hivatalos megjelenés, május-júliusban várható az új széria.

Vigyázz a 144Hz-el, mert mindjárt jönnek az 50 plusszos boomerek, és elmagyarázzák, miért nem lát az emberi szem több, mint 30 képkocka/sec-nél többet, igen akármennyire is elképesztő, még nem haltak ki. Ez valami hasonló betegség lehet, mint a laposföldhívők.


BIOS-ban fel van húzva XMP-vel a modul(ok) órajele? Ha nincs akkor csak 2133MHz-n ketyegnek.

2020. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen elvileg a RAM-ok sebességre rendben van illetve lemértem egy program segitsegevel (userbenchmark) és az is mindent rendben talált szóval vagy az van, hogy még mindig csak a full hd-t képes kiszolgálni a videókártya piac vagy pedig a 2080 -ban van ennyi. Nem mondom, hogy lassú vagy bármi gond lenne a játékok nagyrésze simán 100 feletti FPS-t képes megjeleniteni csak érdekelt hogy egy 2080 ti erősebb e lenne. De ha május-június környékén jönne a 3080 as generáció akkor lehet megérné várni egy kicsit. Illetve olyat is olvastam, hogy olcsóbb lesz a mostani generációhoz képest bár Nvidia-nal sajnos ezt nem hiszem. Túl vannak árazva ezek a kártyák eléggé.
2020. febr. 26. 20:32
 13/16 anonim ***** válasza:
Leveszed a grafikus beállításokat, és megvan a 144fps 2K-ban.
2020. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Márciusban tuti nem lesz megjelenés viszont esélyes hogy akkor jelentik be a megjelenési dátumokat.
2020. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Es az sem eselyes, hogy marciusban megtudni majd valamit a teljesitmenyrol illetve az arazasrol? Vagy igy nemszoktak elore elmondani?
2020. febr. 26. 21:26
 16/16 anonim ***** válasza:
2020. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!