Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most akkor mi is van?

Most akkor mi is van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy Lenovo Legion Y520-as(i5-7300hq, 1050 ti-os verzió) laptopom, amibe jelenleg 8 gb ram van.

Már érződik pár játéknak hogy kezdi magát megadni, ezért gondoltam +8 GB memórián.

Van a közelben egy bolt, ahol elméletileg csak és kizárólag 40 ezer ft-ért tudnak rendelni bele ramot,(hozzáteszem munkadíj nélkül lenne 40) mert ebbe valamilyen különleges ram kell..

Igen, jól írtam, KÜLÖNLEGES.

De hogy miért különleges azt már nem mondták. Enyhén szólva viccesnek tartottam.

Felhívtam egy másik boltot, ott cakk pakk, munkadíjjal együtt 19.000 ft-ot kérnének el.

DDR4, 2400 Mhz ram kellene bele, nem értem milyen különleges ram kell ebbe..

Kicsit elbizonytalanodtam én is, most akkor mi is van?

Most jönnétek ti, hogy mégis mi ebben a különleges dolog, mert hosszas keresgélés után sem jöttem rá hogy miért csak 40 ezer ft-ért tudnak bele ramot tenni.

Tényleg van benne valami csavar, vagy szimplán lehúzni akarnak a boltban?



2020. febr. 27. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzás, szabvány ram megy ebbe is
2020. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán le akarnak húzni. Ne foglalkozz velük. A RAM-ot te is meg tudod venni, és akár odahaza is be tudod szerelni.
2020. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
100%
Elvileg 2 darab mem slot van benne tehát még az sincs, hogy 16Gb-os modult kéne bele tenni, akkor picivel érthetőbben hangzana, de úgy is marhaság, lehúzás, na meg akkor mit csinálnak a másik modullal? Én 19k forintot is sokallom, de inkább azt a megoldást választanám a helyedben, ha máshogy nem lehetséges, nem tudnám magadnak megoldani. Bármelyik SO-DIMM memória jó bele.
2020. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2020. febr. 27. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!