Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan, hogy a videokár...

Létezik olyan, hogy a videokártya miatt rossz a windows?

Figyelt kérdés

egyszer a videokártyámat kicseréltem a gépben egy újabbra, az újabb is ment sokáig, windows 7 volt a gépemen, és egyszer csak vmi rendszerhibát írt ki, és csak csökkentett módban lehetett gépezni


aztán kipróbáltam, hogy visszarakom az xp-t, de ott is ugyanez lett a hiba, aztán kipróbáltam a régebbi videokártyával, de akkor már nem volt gond


aztán átraktam megint windows 7-re, a régi kártyával, és egyszer kicseréltem a 2 kártyát, és megint elkezdtek jönni a problémák, és végül a régi kártyával megy a gép


szóval lehet, hogy a videokártya a rossz, vagy pont azt a kártyát nem kedveli a rendszer?


a régi (ami most van) az GeForce FX 5200 (128 mb), az újabb pedig GeForce 7600 GS (256 mb), mind2 AGP-s


2010. júl. 24. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik. A tünetek alapján vagy a kártya rosz vagy a drivere.

Próbálj meg új drivert letölteni a videókártyához, és próbáld ki a videókártyát másik gépben. Bár akkor van némi esélye hogy kárt teszel a másik gépben is.

2010. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem tesz kárt másik gépben (de nincs másik gépem egyébként), mert a win7 újratelepítése után az újabb kártyát egyszerűen kicseréltem, és megjavult


am az újabb kártyával nem akarok már foglalkozni, már egy új gépben gondolkodom...

2010. júl. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!