Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a laptopommal?

Mi a baj a laptopommal?

Figyelt kérdés
egy hete szinte minden nap megesik az h a lepcsim egyet gondol s kikapcsol ,mi lehet a baj? ,mostanaban nem tettem fel semmi uj progit , fingom nincs mi lehet ,koszi elore is a segitseget
2008. nov. 20. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

szió

nem lehet, hogy tulmelegszik??

probald ugy, hogy valami olyasmit teszel alá, ami nem akadályozza a szellozeset (en csinaltattam a parommal ilyen tartót neki, labacskai vannak, oldalt meg alul szabad).. egy hetig nelkuloznom kellett, nekem is mindig kikapcsolt :( az idegeimre ment

aztan visszakaptam, és megint fut, mint a szem a harisnyamon

2008. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy az energiamegtakarítás végett kapcsol ki pl, mikor sokáig magára hagyod
2008. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yuda ***** válasza:

-és trójai is lehet-a munkahelyemen ugyanez volt trójaival,de ez nem tuti-kezd el vizsgálgatni.mondok pár tippet,amit megtennék a helyedben:


-vírusirtás-legalább kétfélével: mondjuk avast és nod32

-rendszer visszaállítás az utolsó jó működő időpontig

-az utoljára feltett progikat,játékot letörölni

-tesztek futtatása: memória...processzorteszt..

-everestel nézni a hőmérsékletet többször

-újrarakni az egész rendszert

2008. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az aksi nem érintkezik megfelelöen. Probáld meg megmozgatni. Vagy kivenni és visszarakni.
2008. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A lepcsi az a papucs székely nyelvjárás szerint :O
2010. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!