Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Helytálló az a feltételezés,...

Helytálló az a feltételezés, hogy pl Battlefield V muliplayert lehetetlen xbox one-on vagy ps4-en játszani a controller végett?

Figyelt kérdés

Napokban rendeltem egy konzolt (xbox one s) mivel olcsóbb nekem mint gépet fejlesztgetni állandóan. A lényeg az, hogy mikor ezt megtudta a "pcmasterrace" haverom azt hittem nem áll velem szóba többet. Azzal kezdte, hogy konzolon a framrate olyan xar lesz a játék esetében , hogy sírvafakadok, meg, hogy controllerrel a büdös életbe nem tanulok meg célozni, mivel az autós játékokra jó igazán.


Én akárhogy néztem több videótesztet tény hogy kisebb az fps de nem annyira hogy nekem szúrja a szemem.


2020. márc. 3. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
meglehet szokni, nyilván soha az életben nem lenne esélyed egy egeret használó player ellen.
2020. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én azt hittem, hogy a controller inkább platformerekhez jó, autókhoz a kormány való.


Nővérem barátja ps4-en játszik az új coddal ahol ugye már gépesek ellen is lehet, és ha jól tudom, van célzásrásegítés, így ezért vagy nem ezért, úgy tűnt, hogy nincs komoly hátrányban. Egyébként meg ahhoz is lehet csatlakoztatni egeret meg billentyűzetet, de megkockáztatom, hogy minek. valószínűleg van egy 10 éves kínai/koreai valahol, aki simán leveri a haverodat controllerrel. :)

2020. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is van konzolom ps4 és pc m is. szeretem mindkettőt de FPS nem az igazi single ben ált van mindig célzássegitő, de battleroyalban iszonyat szar a joy.
2020. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Ahhoz képest, hogy "lehetetlen", pár millióan azért csak nyomják a multiplayer shootereket konzolon, úgy nagyjából ötször-tízszer annyian, mint ahányan PC-n (nem a levegőbe beszélek, ennyivel többet adnak el a konzolos verziókból, és öt éves játékokkal is simán lehet multizni konzolon, PC-n meg egy pár hónap alatt kihalnak).

A minap a Modern Warfare Ground War módjával játszottam, ami ugyebár egybe ereszti a konzolosokat a PC-sekkel. Az egyik meccsen egy Xboxos figura szerezte a legtöbb killt (64-et, a második helyezett meg 21-et). Ránéztem a Twitch csatornájára, és bizony mindenféle csalás nélkül, gyári Xbox kontrollerrel tolta. Ráírtam, mióta gyakorolja, azt válaszolta, hogy 12 éve, és minden meccsen lecsalózzák. Hát igen, egyik percről a másikra nem fogsz te sem tarolni. A sokat emlegetett célzás-rásegítés messze nem olyan erős és hatékony, mint ahogy azt a PC-sek képzelik. Aki olyan hülyeségeket beszél, hogy "csak egy gombot kell megnyomni, és meghal az ellenfél", az csak saját magát járatja le. Több ismerősöm is a PC-s multiplayerben állandóan feltűnő csalókat megelégelve nyergelt át konzolra, és bizony sokat szenvedtek a célzással, de ma már mindegyikük azt mondja, sokkal természetesebben kezeli a kontrollert, mint hajdanán az egeret.

Xar a framerate? Én többre becsülök egy stabil 60 FPS-t (a legtöbb CoD, BF ennyivel megy), mintha PC-n 80 és 120 FPS között ugrálna a framerate, ez utóbbi engem sokkal jobban zavar.

2020. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kontrollerrel is lehet ám jól lőni... sőt! Ha sokat játszol, nagyon jól lehet lőni konzolon is.
2020. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!