Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a monitoromnak?

Mi a baja a monitoromnak?

Figyelt kérdés

Mostnában, lehet, hogy a meleg miatt, mikor bekapcsolom a gépet, (egy Samsung LCD monitorom van) meg a monitort, akkor a monitor stand by üzemmódba kapcsol, és ahogy villog a led a gombja mögött, úgy ad képet a kijelzőn. Számomra elég érdekes. A videókártyáz azért zártam ki, mert kb 1 hónapja cseréltem ki.

Elég furcsa, ilyennel még nem találkoztam. Előre is köszi a segítséget.


2010. júl. 24. 19:43
 1/4 anonim válasza:
100%
A VGA-t azért megnézném, mert attól, hogy új még gyári hibás simán lehet (tapasztalatból írom..).
2010. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:).

Nem, most a tv-t használom monitornak, és ezzel megy:)

Meg, akkor azután kellett volna jelentkeznie, hogy betettem a gépbe, nem rá 2 hónapra:D

Az a baj, hogy Samsung és ha jól emlékszem 3 év garancia volna hozzá, csak sehol nem találom a garancia levelet.

Azért köszönöm! Ha valakinek volna még valami gondolata, szívesen meghallgatnám.

2010. júl. 28. 11:19
 3/4 anonim válasza:

Nekem is 1-2 hete hasonló problémám volt... Én elvittem a monitoromat szervizbe ahol azt mondták, hogy reális áron nem lehet javítani:S Azóta már másik monitort haszná

lok. (Amugy a garanciához szükséges papirok nekem se voltak már meg de a mostani monitorét biztos hejre rakom... tanúlva az elöző hibámból:))

2010. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:). Köszi.

Akkor marad ez a megoldás, mert egy vasam nincs kajára se, nemhogy monitorra:D. Köszi!:)

2010. júl. 29. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!