Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a PS4 controller...

Mi baja lehet a PS4 controller-nek? Egyet világít narancssárgán töltés közben, aztán fekete lesz.

Figyelt kérdés
Tehát egyet felvillan, aztán többször nem. Előtte leejtettem, viszont nem volt nagy esés, max 20 cm-t esett és nem is csapódott a földbe, hanem elkaptam a kábelnál fogva. JAh és PC-n töltöm, és aztán ugy használom wireless a ps4-hez... Mi baja lehet?

2020. márc. 4. 22:29
 1/4 A kérdező kommentje:
na, kipróbáltam most, minden gombja működik, reagál mindenre. Most akk az usb kábel hibája lenne? vagy más?
2020. márc. 5. 16:46
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam másik kábellal (konkrétan fejhallgató kábelét, pont beleillett), és ugyanugy 1 narancs villanás, aztán sötét...
2020. márc. 5. 17:54
 3/4 anonim válasza:
Szia velem is volt már ilyen próbáld meg az eredeti töltővel vagy másik kábellel mert például a samsung nem kompatibilis vele viszont a huawei az igen de szerintem az eredetivel töltsed.
2020. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azóta már megoldódott, semmi baja sem volt, csak az, hogy teljesen fel volt töltve, így már nem tölti tovább :D :D

Csak azért pánikoltam, mert leejtettem mikor nyultam érte, és azt hittem, hogy nem tölti tovább...

2020. márc. 27. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!