Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót ajánlanáto...

Milyen fejhallgatót ajánlanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Korábban egy Sennheiser GSP 300-t használtam, viszont annál mindkét fülesen felszakadt a bőr. Nem tudom, hogy azért, mert ennyire silány anyagból van, vagy valami történt vele, amikor kölcsönadtam. (amikor visszakaptam, nem látszott rajta semmi). Garancia már nincs. Kéne egy olyan fejhallgató, aminek van normális mikrofonja, amit hallgatok nem hallatszódik ki, és szemüveggel együtt sem nyomja a fülemet hosszabb használat után (volt ilyen, egy elvileg kényelmes fejhallgatóval...). Olyan 20000-35000 Ft közötti kéne. Ebben az esetben nyugodtan vegyem meg ugyanezt a terméket, vagy valamelyik másikat ajánlanátok?

2020. márc. 7. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egész korrekt fejhallgatókat kapni ennyiért, bár a mikrofon erősen ritkítja a kínálatot.(DT770 Pro, ill. az A550 no. 1 kényelemben, illetve hangzásban ott vannak a szeren)

Ez esetben én a Cooler Master MH752-t tudom ajánlani, kényelmes és jó a hangja, jobb mint a HyperX Cloud II.

Valószínű keresztbe lenyeli a feljebbi Senheiser-t, nekik sajna pocsék az árpolitikájuk ami az alsó-kategóriát illeti.

2020. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*ATH-A550Z.
2020. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!