Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hasonlo kepernyot lehet kapni?

Hasonlo kepernyot lehet kapni?

Figyelt kérdés

Laptoppom melle szeretnek egy masodik kepernyot csatolni, hogy tobb dolgot tudjak egyszerre latni/kezelni. Kaptam is parat jo arban de mire megrendeljem eszembe jutott a munkahelyi kepernyok szin vilaga. Fakobb mint ami a laptopomnak van, es most azt kerdeznem hogy tudnek kapni egy ugyan ilyen szines, jo kontrasztu, szinerossegu kepernyot mind ami jelenleg van a laptopomon?


Laptop Gaming Lenovo Legion Y520-15IKBM, procesor Intel® Core™ i5-7300HQ 2.50 GHz, Kaby Lake, 15.6", Full HD, IPS, 8GB, 1TB, nVIDIA GeForce GTX 1060 3GB Max-Q, Free DOS, Black



2020. márc. 8. 16:11
 1/4 hypno ***** válasza:
100%

Egy 15,6"-os fullhd kijelző képpont sűrűsége sokkal nagyobb, mint a ma jellemzően 23-27"-os azonos felbontású monitoroké.

Egy - mondjuk - 6"-os telefoné meg még annál is nagyobb.


Meglátásom szerint ebből fakad a problémád. Önmagában mindegyik jó és élvezhető. Ezt kalkuláld bele és engedd el a dolgot...vagy nagyon mélyen nyúlj a zsebedbe és valami grafikai munkára fejlesztett darabot vásárolj.

2020. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:
100%

Kiegészítés:


Mondanám azt is, hogy esetleg menj feljebb felbontásban a 4K irányába, de akkor meg lehet hogy az alkalmazásaid nem futnak majd úgy, ahogy szeretnéd.

2020. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis csak akkor erhetem el ugyan ezt a kontrasztot ha egy ugyan ekkore 15'6 os kijelzom lenne. Akkor elengedem a dolgot, bele torodom es keresek egyet valami jo aron. Ezek mellett kell meg valamit fontosabbat figyelmbe vegyek? Lattam tobb fajta kijelzo van : TN, IPS, OLED, QLED.. Meg van e veletlen dominans brand?
2020. márc. 8. 18:32
 4/4 hypno ***** válasza:

#3


Nézz szét az Oázis Computer-nél. Szerintem tudnak neked segíteni, hogy megtaláld a neked való monitort...és még kalibrálják is neked ha kéred.

[link]

2020. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!