Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a TV a...

Miért nem ismeri fel a TV a HDD-t?! PLS HELP!

Figyelt kérdés
Egy SAMSUNG LE40B530P7WXXH-es TV-ről van szó. Hozzácsatlakoztattam a HDD-t USB-n keresztül de nem ír ki semmit és nem tudom hogyan kéne megcsinálni :S... nem is ismeri fel. a külső merevlemez: Toshiba 1TB-os. köszi annak aki segít
2010. júl. 25. 00:47
 1/3 JulesM111 ***** válasza:
100%

Pontosan nem ismerem a TV-det, csak általánosan ötletelek:


Nézd meg a tv használati utasításában, hogy max mekkora vinyót tud a tv kezelni, vagy talán csak pendrive-ot fogad el. Az is lehetséges, hogy az USB csatlakozó "csak" szervíznek van. Meg kell még nézni, hogy milyen rendszerben kell a vinyót formázni.

Ja, és ha jól tudom a tv-k nem tudják a megfelelő energiaellátást megadni a vinyóknak, így szerintem olyan vinyóval próbálkozz, ami külső táppal van ellátva.


Rágúgliztam a tv-d tipusára: sajna az USB csatid csak szoftware frissítésre való, azon nem fog menni se film, se kép, se zene...

2010. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kár.. köszi szépen üdv.
2010. júl. 25. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a TVd csak FAT32 formátumot ismer, a vinyó meg esetleg NTFS
2010. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!