Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nekem az lenne a problémám...

Harliequinnx kérdése:

Nekem az lenne a problémám hogy van egy Bloody A4tech g300 fejhallgatom és mindenhol tökéletesen müködik minden kivéve játékokon, játékokon nem müködik a mikrofonom miért?

Figyelt kérdés
windows 10 64 bit ultimate a legújabb driverek vannak fent anno windows 7 en nem volt ilyen gond és minden ugyan az kivéve windowsott.

2020. márc. 11. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Usb-s fejhallgató, igaz?


Gondolom külön hangeszközként ismeri fel a windows..

Olyan hibák szoktak lenni, hogy a játék valamiért másik mikrofont szeretne használni, illetve másik hangeszközöket stb.

Windows-ban állítsd alapértelmezettre, mint lejátszó és rögzítő eszköz, ha még nem tetted volna meg.. Játékokban ha lehet hangeszközt állítani, állítsd be ott is, han nem jó, akkor windows alapértelmezetten is próbáld..


Ha nem jó, akkor valami érdekes hiba lehet, keress rá konkrétan erre a típusra, hátha másnak is volt már ilyen..

2020. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pontosan így van ahogy leírtad, valamiért ha játékban vagyok és kihúzom és vissza bedugom, akkor valamiért X megy aztán restart után megint nem, konkrétan nem tudok rá keresni de szerintem vagy a fejhallgatom vagy az alaplapom rossz már..
2020. márc. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!