Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezzel tapasztala...

Külső merevlemezzel tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Aki ért hozzá vetne erre egy pillantást? Szerintetek jó minőségű ez a fajta merevlemez?

[link]



2020. márc. 15. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lassú, mert 5400rpm-es, de megbízható, az biztos. WD, azokkal nehéz mellényúlni.

Hogy mennyire sérülékeny, mennyire bírja a strapát, azt nem tudom. Elvégre a HDD tele van mozgó alkatrésszel, kisebb erőbehatás is tönkre vághatja. Ha nem dobálod ész nélkül, akkor szerintem nem lesz baja.

2020. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak itthonra kellene kizárólag adattárolásra, igyekszem majd nem focizni vele :D Köszi szépen mindkettőtök válaszát akkor emelett döntök! :)
2020. márc. 15. 22:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt a külső merevlemezt használom adattárolásra, másra nem igazán érdemes, de arra kiváló. A számítógépemben csak SSD-k vannak már, viszont igazán csak a merevlemezben bízok meg hosszútávon. Sérülékenynek, annyira sérülékeny, mint bármilyen merevlemez. Ne ejtsd el, ne bánj vele durván, akkor semmi baj nem lehet. Az a jó a merevlemezekben, hogy még azután is vissza lehet rőle nyerni az adatokat, hogyha tönkremegy maga a merevlemez. Egy SSD akár örökre elveszthet fontos családi fotókat, videókat.
2020. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rendben! :)


Annyit még esetleg ha megírnátok ha ezt egy tvre rádugom USBn keresztül fogok tudni róla tartalmat nézni?

Kép/Film/Sorozat/Családi videók. ilyesmikre gondolok.

2020. márc. 15. 23:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mást nem, leformázod exFat fájlrendszerre, ha NTFS-t nem ismerné.
2020. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5


Nézd meg a TV leírásában, hogy mit lehet rádugni a TV-re!

Elbírja-e az USB csatlakozó a HD áramfelvételét,

mekkora a max. kapacitás, amit kezelni tud,

milyen fájlrendszerre kell formázni...

2020. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel a HDD USB csatlakozású, ezért értelemszerűen egy snassz USB port is kiszolgálja árammal a HDD-t. Máskülönben lenne külön tápcsatlakozása is.
2020. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nincs külön tápcsatlakozása, mert USB3.0-s...


Az én Panasonic TV-men külön jelölve van hogy melyik USB-re lehet HDD-t kötni.

2020. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Amint haza érek megnézem. Amúgy egy LG 43uf772v tvm van. Gondolom menni fog mert sima pendriverol is megy a film :D

2020. márc. 16. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!