Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezeték nélküli jó gamer egér...

Vezeték nélküli jó gamer egér 10ezer ft alatt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek az egerekhez, nem akarok random választani nehogy olyan vegyek ami esetleg késik, lassu a válasz idő vagy ilyesmi. Tanács? 5ezer ft körül nézegettem Trust márkát pl.

2020. márc. 18. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért a vezeték nélkülit felejtsd el. A trustot meg teljesen..
2020. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vezeték nélküli és gamer? A kettő fogalom kicsit üti egymást.

Én a helyedben inkább vezetékest nézelődnék még egyenlőre. Ha kicsit is érzékenyebb vagy játékokban, akkor számodra észlelhetőek lesznek a késések vezeték nélkülinél. A másik negatívum mellette, hogy tölteni kell mindig. Szerintem van olyan modell, legalábbis nekem úgy rémlik van, aminek az egérpadja vezeték nélküli töltőként is szolgál, így az még meg is oldhatja a töltés-kérdést, de ezek drágák. A legtöbb esetben ilyen nincs, szóval számolni kell a lehetőséggel, hogy netán ingame a legrosszabb pillanatban merül le az egér.

2020. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp vezetékest akarsz akkor 10 ezer forintnál jóval többet kell költened rá, főleg ha játszani is akarsz vele. Kb. 100€ a töltős egérpad és 80€ az egér. Kb 60 ezer forint együtt.

Maradj a vezetékesnél szerintem.

2020. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Hama uRage Unleashed 7.490 ft


[link]

2020. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jó napot. Én egy Trust GXT 130-at használok több éve. Elembarát (kevest fogyaszt). Ára: MediaMarkt: 7'300 ft DE, sikerült 2'500-ért beszerezzem akción. Három mód van rajta: ECO (nem világít), OFF (Kikapcs), ON (pirosan világít). Egér-LapTop,PC késedlmi ideje: 0.1 Másodperc (villámgyors). Hatótáv:~30 méter. Az utolsó megoldás, hogy Wish-en nézne egeret (de az csak a végső megoldás). :)
2020. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi képp sem ajánlatos 10 ezer alatt venni komolyabb gaming-re. Egyszerűen annyi pénzért nem kapsz olyan egeret hogy a játékba ne legyen nagy késés, pláne egy onli játékban ahol még a ping is számít, neked ott még az egered késése is oda megy pluszba.

Persze vannak olyan direkt gaming wireless egerek amik ugyan olyan jó mint a vezetékes, de azok horror áron kaphatók.

Viszont ne aggódj, mert 10 ezerért remek gaming egereket lehet venni, igazából bármelyik jó annyiért ha előtte nem volt még csak átlagos egered, mert teljesen elégedett leszel azzal majd amit kapsz és meg fogsz lepődni milyen király velük játszani:D

2020. ápr. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:

Trust-ot játékra ne vegyél. Lehet kinézetre "gamer", de pl. biztos, hogy valami vacak szenzor van benne.


Azzal viszont nem értek egyet, hogy 10K alatt ne lenne használható vezetékes gamer egér, nekem volt egy Logitech G100s egerem, most Steelseries Rival 110 van. Előbbi 6200 Ft, utóbbi 8300 Ft volt.

2020. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vezeték nélküli gamer egér nagyon drága 30 ezer felett kezdődnek. 10 alatt vezetékes pl a a Logitech g203. Hama és Trust csak kinézetben gamer, ha jót akarsz ezeket érdemes kerülni.
2020. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!