Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy bővíthetném a háttértárat...

Hogy bővíthetném a háttértárat ASUS ROG Zephyrus M GU502GV-ES004 Notebook Laptop esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fenti laptop esetén, melynek itt a linkje, mindenféle leírással:


[link]


Hogyan bővíthetném a tárhelyét?

Jelenleg egy 512 GB SSD van benne. technikai téren elég analfabéta vagyok, ezért kérem senki ne szóljon be. Szét szedni nem akarom, mert még bőven garis.

Van rá esély, hogy garanciia megtartással együtt, akár Asus szervízben, vagy nemtom hol tetessek bele nagyobb tárhelyet? Van két " terrás külső HDD-m de egyik már betelt, másik félig, meg ha van játék azt a gépre telepítem, de még különböző videó-vágó és képszerkesztő szoftvereket is telepítenék-futtatnék. Úgy vélem nagyon kevés lesz ez a tárhely nekem. Sajnos vásárláskor nem jól mértem fel, úgy számoltam elég lesz.

Esetleg olyan külső hdd-t vagy valami batár szerkezetet tudnátok javasolni, amin keresztül tudnék játékot-programot futtatni, vagy valamilyen belső tárhelycserére van esély?


(játékokhoz és nem jutuber szintű, komolyabb célú filmvágásokhoz használnám. Egyébként eddig sikerrel használom is, meg jó cucc, de ahh...ez a tárhely hiány kikészít...)



2020. márc. 21. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Van még egy M.2-es ssd helyed, akár mind a kettőt is kicserélheted 1-1 Terrára, ha nincs matrica vagy valami hasonló a csavarokon akkor nem tudják meg.
2020. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Isten vagy, köszönöm :) akkor felkeresek majd szakszerű segítséget. És köszönöm a normális választ! ^^
2020. márc. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!