Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ramokat lehet dualba...

Gy111 kérdése:

Milyen ramokat lehet dualba kötni?

Figyelt kérdés

Nos nekem van egy kingston hyperx fury black 8gb ddr4 2133mhz hx421c14fb2 ramom, 8 gb-os


Mivel se használtan se újonnan nem tudok még egy ilyet szerezni ezért nem tudom mi tévő legyek, mert teljesen új ramot meg nem akarok venni.


És gondoltam megkérdezem, hogy nekem muszáj pont ugyan olyan sorozatszámú ramot vennem a mostani mellé. Valaki elmondaná? Köszönöm.



2020. márc. 24. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de ajánlott :) mindegy a mhz stimmeljen
2020. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma már nem muszáj pontosan megegyezniük, de minél közelebb vannak egymáshoz, annál jobb. A kapacitással mindaddig nincs gond, míg mindkét modul egyforma kialakítású, sebességbeli eltérés még nem gond, a gyorsabb modul a lassabb órajelét fogja használni, viszont az időzítésekkel már lehetnek stabilitási gondok. Ettől függetlenül érdemes vadászni egy megegyező típust, azzal van a legkevesebb gond.
2020. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudnátok ajánlani valamilyen hasonlót az enyémhez ami jó lenne mellé?
2020. márc. 24. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!