Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GT710: passzív hűtésű,60...

GT710: passzív hűtésű,60 fokos, ez jó érték? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mennyi lehet a maximum és nem károsodhat magas hőmérséklettől? (mivel passzív hűtésű) Milyen hőmérséklet az, amit ha elér, akkor tartósan olyan hőmérsékleten károsodna? nem tudom hogy volt -e már a mostani 60 fokos hőmérsékleten magasabbon is.

2020. márc. 30. 14:55
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ez még ló***sz egy videokártyának. Amúgy meg mit sajnálsz egy szar belépő szintű kártyán? Sőt már annak se nevezhető, mert a legtöbb mai IGP gyorsabb nála.

Ha annyira sajnálod rögzíts rá egy házhűtő ventilátort.

2020. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normál
2020. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Féltem ezt a videokártyát, szeretném még sokáig használni. :-) lehet nem "jó" de nekem megfelel :-)
2020. márc. 30. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem fog tönkremenni.
2020. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha a hazon van egy vetni (tapon kivul...) akkor a szelozes elegendo lehet (ha kivul isnjolntud szelozni ha

szoval nem kell paszivhutes miatt agodnod


akkor kellhet ha valoban rossz a haz szelozese de akkor nem vga hutesen kell gondolkodni hanem jobb hazon

olcson is vannak jok ha szukseges de szerintem erre kicsi sz esely

2020. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem gt720m van de nem megy 40 fok fölé
2020. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!