Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop hűtőpadot vegyek?

Milyen laptop hűtőpadot vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 4 éves laptopom, szoftveresen hibátlanul működik, viszont a ventilátorral valami gond lehet, ha más nem ki kellene takarítani.

Ha csak simán netezek, meg mondjuk megy rajta a Spotify már akkor is forrósodik (laptoptartó állványon használom), ha viszont játszom, akkor úgy zúg, mint egy helikopter. Itthon szétszedni nem merem, a koronavírus miatt viszont az egyetlen szerelő a városban nem vállalja.


Jobb híján szeretnék venni egy laptop hűtőpadot, annyi összvissz a kritérium, hogy lehessen ágyban használni és max 5-6 ezer forint körül mozogjon.


A laptopom HP, alul szívja be a levegőt és oldalt fújja ki.


Küldenétek párat?


2020. márc. 31. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne kitakarítani
2020. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, de egyedül nem megy, azt se tudom, hogy kell levenni a hátulját, a szerelő pedig nem vállalja. És nincs senki a családban, aki értene hozzá.
2020. márc. 31. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek is újra kellene pasztázni! A hűtő ventillátorok általában nem az ágyban, öledbe tartáshoz találták ki - erre inkább vannak laptop tartók, hogy kevésbé melegedjen tőled, de egy egyszerű "vágódeszka" is megfelel erre a célra.
2020. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy merre laksz, de azt az 5 ezer forintért egy szerelő megcsinálja!
2020. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mint leírtam a kérdésben is: mindig laptoptaró tálcával használom és nem vállalja szerelő. Pedig én is inkább megjavíttatnám.


De mivel ez most nem opció, milyen hűtőt vegyek?

2020. márc. 31. 13:01
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsi #2, kicsit félreértettem a válaszod.


Az nem működőképes, hogy sima tálcára a hűtő, arra a laptop?

2020. márc. 31. 13:02
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 sima leforditottntalcara a laptop ea kesz

ugyveszem ki eddig is igy hasznaltad


laptophuto felesleges foleg ennyiert


nem javitja meg a laptopod hibajat es nem is lassitsa romlasat


es halkabb sem lesz


Tisztitani, pasztazni, olajozni (ha lehet) kell es ha nem eleg venti csere kell valamikor, szerencsere laptop ventik sem dragak ha csak az kulon cserelheto (mint legtobbszor)


nezel sok filmet youtuben, lehet pont tieddel is van

es szepen megoldod ha nem akarod kivarni amig mashoz el tudod vinni


addig pedig kevesbe terheled, energiagazdalkodasban procit % ot lehuzhatod addig amig a venti nem porog fel

ha ugy haszbalhato marad gep akkor ezzel kimeled amig meg nem oldod


ez olyan mintha szajmaszkon at akarnal lelegeztetot hasznalni csak mert fulladsz


szerinted?

2020. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* veget: szajmaszkot, arra irtam ha hutopadot akarsz venni elhasznalodott beporosodott laptopodhoz


ha pedig nem felsz akkor valahogy el is kuldheted postan vagy futarral adott helyre mivel sokan foglalkoznak ezekkel


Ahol elsz (ha nem egy mindentol tavol mini falucska) ott is biztos joparan vannak akik siman megcsinalnak neked

ha nem egy extrem rosszul tervezett gep de azert abbol keves van

2020. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Laptopod típusát beírod youtubera és utána írod, h disassembly/upgrade.

Általában van fenn videó, h kell csinálni, tökre nem bonyolult. Kihúzod a töltőből, hátulján amik csavarok vannak kiszeded és szétpattintod egy bankkártyával pl. Tuti tiszta por, ha már 4 éves azért forró és hangos.

2020. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!