Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a tapasztalatotok, vélemény...

Mi a tapasztalatotok, véleményetek, az Acer laptop márkáról?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
lenovo/dell jobb :D
2020. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr. V. ***** válasza:
100%
Nálam tartós volt. Eddig 2-t használtam, 1-et eladtam durván 1 év után fejlesztés miatt, a jelenlegit a faterom használta első éveiben, 3 éve már én, semmi problémám nincs vele. Jó a kijelzője, a hangzása is kellemes, a tapipad nekem kényelmetlen, mert nincsenek rajta külön gombok, a billentyűzet elrendezése zavaró (Del, Home, Pg Up, ...), de Win 7-re még találtam hozzá drivereket, így 3 éve használom ezzel a rendszerrel. Tehát nekem bevált.
2020. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 éve az van és olyan mint újkorában, megbízható márka imádom
2020. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Hozzáteszem win10 van rajta és futnak az újabb játékok is.
2020. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Idáig olcsóbb acereim voltak mind hibátlan.

Most újra vettem egyet életemben először 300e ftert.


Nagyon bánom használhatatlan szemet, a billentyűzet kihagy, a touch pad néha magától érzékel, nem tudja keleti hogy mindjárt lemerül mert 20 százalék körül paff lekapcsol. Win alatt 3-4 óra Linux alatt 50 perc üzemidő.


Bukás.

2020. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszak a tapasztalataim az új és drágább gépekkel. Annál jobbak a külföldről cégek által behozott üzleti laptopokkal. Átmatricázzák és fél év garancia. Amellett nem is drágák. Thinkpad. Dell, Acer stb. mind jó. Van egy újonnan vásárolt hét éves Lenovom, az is jó (AMD procis), belépő szintűnek adták el, de több annál. De kb. 3-4 éve megváltozott minden, ázsiai szemeteket árulnak.
2020. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tipus fuggo mint mindeg minden


ha markakat nezed akkor a topban a Dell van mindenkepp utana HP (amivel rendesen melle nyulhatsz sokszor, kifogsz egy gyarilag elhanyagoltat, ellenben ha megsem akkor a Dellhez hasonlo szinvonalat kapsz)

utana mindenkepp a Lenovo jon

ez a 3 top


Asus meg utanuk viszont felsobb kategoriaban mindharom szintjeert harcol


tobbi marka joval kisebb es rizikosabb is

ez alol az Acer kivetel ami ugymond alternativa a 4 nagy helyett, lassan felno hozzajuk, legtobbszor nem jarsz rosszul veluk szoval 5. nek o is felsorakozott/felsorakozik

2020. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!