Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hatrannyal jar, ha nem...

Milyen hatrannyal jar, ha nem huzzak be a kabelt a lakasba asztali gephez, hanem valami mobil internetem kesz? Nem teljes erteku ugy a gep?

Figyelt kérdés
Nem akarom,hogy emberek bejojjenek a lakasomba,szerelo.

2020. márc. 31. 21:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Soha nem volt meg szamitogepem, most fontolgatom,hogy veszek.

(Tabletem van most.)

2020. márc. 31. 21:39
 2/15 A kérdező kommentje:

Esetleg lassabban fog betolteni, akadozik majd,meg- megall?

Nem lesz ugy stabil,megbizhato?

2020. márc. 31. 21:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljes értékű, csak a mobilnet sebessége és stabilitása jóval kisebb, mint a kábeles, adatforgalmi korlát van rajta, meg tiltott a torrent.
2020. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Javitok: " ...hanem valami mobil internetem lesz."

A fokerdest elrontottam.

2020. márc. 31. 21:42
 5/15 A kérdező kommentje:

Aha,ertem. De csak asztali gepnel?


Mert nekem itt,a tableten nagyon stabil a mobilnet es soha nem akadozik es korlatlan, havi 5500 ft. Tokeletes.

2020. márc. 31. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy milyen szerződést kötsz a szolgáltatóddal. A szolgáltatások közül te választhatsz a pénztárcádnak megfelelőn
2020. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jöhet be a lakásba, hova telepítse a modemet...? Onnan megy kábelen (vagy wifi-n) a net a géphez.
2020. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha jó a mobilneted akkor a kártyát rakd át egy mobilnetes wifi routerba és kész. lesz wifid amihez minden eszközöddel - telefon, tablet, asztal gép tudsz csatlakozni. Szolgáltatódnál tudsz vanni - akár online is ilyen modemet. Nem kell szórakozni a kábelekkel és nem kell bemennie a szerelőnek, mert nem is kell hozzá szerelő :D.
2020. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolso? Tenyleg?

Csak mindenki homlokegyenest mast ir...

Jo lenne,ha utolsonak igaza lenne.

2020. márc. 31. 22:15
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolso,akkor egy sim kartyas router kell 25000-.ert? Es kesz? Aza modem,a router? Vagy mi az a modem?


Nem kell akkor semmilyen kabelt behuzni?

Es gyors lesz ,meg stabil,meg minden?

2020. márc. 31. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!