Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat az egerem?

Miért szaggat az egerem?

Figyelt kérdés
Most vettem egy bluetoothos egeret és akárhova teszem a gép usb csatlakozóiba (még hosszabbított elosztón is)ha gondolkodik picit is a gép akkor alig mozdul. Felületet is változtattam de úgysem jó.
2010. júl. 26. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdésnek elemcsere. Egyes wireless egerek nem szeretik az akku elemeket, azok induló feszkója nem 1,5V hanem 1,2-1,3V

A másik ha ez nem segít, szerintem újra kéne rakni a rendszert, mert az, ha szaggat arra utal, hogy vagy:

- töredezett a filerendszer

- túl lassú a winchester

- túl sok programbejegyzés van a registryben

- kevés a rendszermemória a futó alkalmazásokhoz ->sokat swappel...

- vírusos a gép...

2010. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a filerendszert kb hetente töredezettségmentesítem (őrületem :D) a vinyó megfelelő állapotban van, nem vírusos a gépem( NOD32 - trojanhuard - spybot)a memória bőven megfelelő, lapozófájl 1.5 giga, registry hetente karbantartva. 4éves rendszer no problem... az elemcserére gondoltam, de frissen kaptam vele szóval nem tudom hogy mivan...
2010. júl. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!