Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon nyomtatóm miért nyomtat...

Canon nyomtatóm miért nyomtat kékesen?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Canon MG4250 nyomtatót anyósomtól. Fotókat szerettem volna vele nyomtatni de nagyon kékesen nyomtat. Mit tudok tenni? Olyan mint ha el lenne tolva a fehéregyensúly. Köszi a válaszokat.

2020. ápr. 2. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy kékesen nyomtat, nem csak a külső fényviszonyok miatt tűnik úgy? Kalibrált a monitorod (képszerkesztéshez)? Ellenőrizted a képen az adott pixelek rgb értékét? Mivel fényképeztél, a gépen még jól néz ki a fotó?Eredeti vagy utángyártott a patron? Milyen papír, utángyártott, vagy canon? Ha canon akkor mi a tipusa?
2020. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nikon dslr-el készítettem a képet RAW-ban. Egy 5k iMac-en szerkesztettem Lr-al. Eredeti tinta van a gépben, de a papír az nem canon. A külső fényviszonyokat meg tudom különböztetni. 2 képet készítettem, mind a 2 fehér tárgy van ami a képen kékes.
2020. ápr. 2. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam a piros patronnal volt gond...pontosabban fúvókával.
2020. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A papír elvileg beleszólhat a dolgokba, bár amúgy korrekt setup. Próbáld az alábbi tesztet megcsinálni: [link]
2020. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!