Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Venni szeretnék egy MSI GT...

Harcos_9 kérdése:

Venni szeretnék egy MSI GT 710-et, de fogalmam simcsen, hogy kompatibilis e a gépemel mivel nagyon régiről van szó neten sem találok semmit. Fontos! Valaki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy gép zseni enyit tudok a gépemről:

Intel Pentium 4 2.8Ghz

1 GB DDR400 Ram

Azt hiszem 478-as alaplap, de nem vagyok benne biztos.



2020. ápr. 3. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:

te jó ég :D

nehogy vegyél bele kártyát..az egész gépet cseréld le...

ezekbe semmit se szabad már venni..

2020. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták ebbe ne vegyél semmit de főleg ne egy ilyen hulladékot mint a GT 710 aminél ma már egy Ryzenre integrált GPU ezerszer erősebb
2020. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A géped valószínűleg csak agp csatis vga-t képes fogadni, a gt 710 pcie csatis. Biztos, hogy nem lesz jó bele. A másik, nem is tudom manapság szövegszerkesztésen és korabeli játékok futtatásán kívűl mire jó még ez a gép. Retró masinának elmegy nekem is van ilyen.
2020. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Találtam itthon egy rossz videókártyát azzal kompatibilis egy radeon HD 4870-es és ezért gondolom csak, hogy akkor belemegy a 710 is. Azért nem akarok új gépet venni mert elégé felmentek az árak és nekem csak böngészésre és Office használatra kell. Pentium és a Ram így önmagába kevés.
2020. ápr. 4. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább gtx750ti megkapod használtan 10 ezerért
2020. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyit adnál a GT 710-ért? Csak mert előfordulhat, hogy az árán sokkal erősebb komplett PC-t kapnál, mint ami most van. Nem vicc.


Például: [link]


[link]


Ezekbe nem is kell dVGA, ha csak böngészel meg ilyenek.

2020. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon meg van kötve most a kezem nincsen sok választási lehetőségem. Úgy döntötem meg rendelem 13 000-ért. Ha nem jó hozzá akkor meg csináltatom a másik gépemet csak az már egy kicsit pénzesebb, de lehet jobban járnék. ( Másik PC: Athlon X2 220 4GB Ram valószinüleg alaplap hibás) csak AM2+/AM3-as alaplapot már lehetetlen olcsón találni és 50-100 ezret nem ér nekem egy számitógép.
2020. ápr. 4. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
13 ezerért megrendelsz egy jóval gyengébb gt710-et MIKOR ANNYIÉRT MÁR GTX750TI-T KAPSZ AMI REGGELIRE MEGESZI. ÉRTED AMIT IROK?
2020. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!