Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zárlatos a pendriveom!?

Zárlatos a pendriveom!?

Figyelt kérdés

Amikor rádugom a gépre akkor a gép újraindul de nemcsak az enyém másé is. Kétségbe voltam esve és 5Gépen is kipróbáltam mindeggyik ugyan ezt a "tünetet" produkálta.


Annyi minden Volt rajta! x(


Hogy tudnám meg csinálni?


Az egész életem rajta volt azon a 8Gigás pendriveon ( eddíg jóvol! ) Videók, képek


A családtagjaim akik legtöbbje meghaltak!!!!!!!!! Apa, mama, papa ,"másik papa, mama"


2010. júl. 26. 18:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
KÉREM!!!! SEGíTSETEK!!!!!!! LÉTSZIVES!!!!!!!!!!
2010. júl. 26. 18:43
 2/15 anonim ***** válasza:
Van elektronikaban jartas ismerosod? Mert lehet, hogy megjavithato (ha csak valahol kontakthibas) de ahoz az kell, hogy "szetszedheto" legyen, es meg igy sem 100%... Tudom, keso figyelmeztetes, de egy peldany nem peldany fontos adatokbol -_-
2010. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne nagyon dugdosd gépbe, mert elég nagy baj, hogy újraindul tőle. A Kürt Kft.(Budapesten) foglalkozik az elromlott, stb. adattárolón lévő adatok viszanyerésével, viszont eléggé borsos áron természetesen :S
2010. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
BORSOS ÁR??? AZ NEMSZÁMíT EZEK AZ EMLÉKEIM! Köszönöm!
2010. júl. 26. 18:51
 5/15 anonim ***** válasza:

Hello!

Szóval ha jól értem mikor bedugod a pendriveod a gép "csak" ujraindul de nem áll le! Ha ez a helyzet akkor ujraindulás után mi történik ha bennhagyod a pendrive-ot? Mert ha utána rendesen elindul a windows akkor van esély hogy felismeri és letudod menteni az adatokat. Ha leáll a gép probáld bekapcsolni. (Pendrive maradjon az USB-ben). Ha nemindul akkor annak vége. TALÁN szakember\szakszeríz megtudja javítani vagy lementeni az adatokat (jó drágán).

Ez személyes tapasztalat.

2010. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szívesen, itt nézelődj: [link]
2010. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez nem is annyira draga...
2010. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez komyolan nemdrága köszönöm még 1x!
2010. júl. 26. 19:07
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából nemáll le csak újraindul de amikor bootol (tölt az xp) akkor újraindul. Nempróbáltam csak 2x a gépembe. (Máséba 3x is :D)
2010. júl. 26. 19:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Hoppá! Probald ki, hogy linux alol is ezt csinalja? Mielott elviszed a kurthoz, ennyit megtehetsz. :)
2010. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!