Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Biztonságos Hardveraprón...

Biztonságos Hardveraprón videokártyát venni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Videokártyát venni használtan mindenhol rizikós.De ha muszáj, akkor ott a legkevésbé. Van pontozás, így látni, hogy ki megbízható-ki nem. Sajnos a használt videokártyákról nem derül ki rögtön, ha rosszak.Például, ha sütve voltak; pár hétig-hónapig elműködgetnek, aztán kipurcannak. Én használtan csak olcsó kártyát vennék(~20k), ami nem érvágás, ha megszívom vele.
2020. ápr. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 év bolti garanciával vettem 3 éve egyet, azóta is megy.
2020. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az elmúlt 20 évben soha más videokártyát nem vettem csakis használtat. Újra sose volt pénzem. A szívás aránya 0%.

Soha egyszer se.


Még 100 évvel ezelőtt az S3 Trio 64 V2 kártyám (ki emlékszik rá???) még az is használtan lett véve, akkor még nem netről, hanem a „szép“ emlékű expressz újság (ki emlékszik rá?) aprójából!


Mi jön le ebből? Öreg vagyok.


Mindjárt sírok is.

2020. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mostani helyzetben óvakodnék azon eladóktól ahol a személyes átvétel során ragaszkodnak a sikeres üzletetkötést puszival megpecsételni..

[link]

[link]

2020. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!