Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AM4 fronton van jobb CPU...

AM4 fronton van jobb CPU casual gamingre mint a Ryzen 2700 / 2700 X?

Figyelt kérdés

Amolyan mindenes low budget casual gaming gépet építek.

Eleve AMD alapon tervezem. Erre van jobb CPU per pill mint egy Ryzen 2700?


2020. ápr. 7. 14:32
 1/4 A kérdező kommentje:
ugye kap mellé egy 1080Ti VGA-t így azért nem lesz olyan gyenge
2020. ápr. 7. 14:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon. Casual gaming alatt gondolom nem a stabil 144FPS a lényeg így mind a 2700/2700X nagyon jó választás mert 100 körüli FPS-t még ezek is nagyon sokáig tudni fognak főleg 1080TI mellett.
2020. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem 1660 super mellett van az R7 2700.

nagyon szeretem, elég brutál proci :D


"így azért nem lesz olyan gyenge"

hát nem... régebbi játékokban 5-10% GTA V-nél 30% körül meg a proci - ha sok embert kell mozgatnia akkor felmegy 40%-ra is néha :D

valaki azt írta egy korábbi kérdésnél, hogy átlag felhasználónak felesleges ez a proci - én azért megvettem, mert olcsón hozzájutottam és osztom a kolega véleményét. Gyengébb proci is elég lett volna - de nem bánom!

Videókódolásnál is nagyon ütős a cucc. Az egész poresz mappámat pillanatok alatt átkódoltam, felszabadítottam párszáz gigát :DDDDD


ha csak gémingre kell akkor még a 2600(X) is elég!

2020. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!