Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az INNO3D GEFORCE GTX 1650...

Az INNO3D GEFORCE GTX 1650 SUPER TWIN X2 OC videókártya mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Az egyik leggagyibb 1650 super ahogy elnézem úgyhogy én nem kísérleteznék vele. Látom az egyik legolcsóbb is de szerintem nem éri meg hogy utána meg kitudja milyen hangos legyen vagy egyéb gondok. Nagyon teszt sincs róla.


Én inkább lecsapnék erre. Pár ezerrel drágább de 8GB vram manapság igen jól jön és ez egy egész jó hűtés már bizonyította.


[link]

2020. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Jó! A haveromnak is az van. Elsőre meg ne hallgass teljesen belebolondult az AMD-be
2020. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Jelenleg egy darab AMD hardverem nincs de ja beléjük bolondultam :D Fejtsd már ki kérlek miért jobb vétel ez az Inno 1650 Super mint az XFX RX 580 amit linkeltem. Nagyon érdekelne milyen érveid vannak az alacsonyabb fogyasztáson kívül ami kb semmit nem számít ha van egy normális tápod
2020. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

#3

Ha nincsen AMD cuccod akkor honnan tudod hogy olyan jó?


Nvidiához kapsz normális drivert

- Játék optimalizálást

- Stabil működést

Így teljesen lényegtelen hogy csak 4 gigás mégis szépen futnak a játékok.


Plusz ha jól hallom AMD-nél sokan panaszkodnak a driverekre

2020. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!