Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jelenleg 2×1GB DDR2 Kingmax...

Jelenleg 2×1GB DDR2 Kingmax 399Mhz van benne dual channelben. Ehhez szeretnék még venni CSX 1×2GB DDR2 800Mhz RAMot venni. Ha a Kingmaxok mellé berakom harmadiknak a CSXet úgy hogy az alacsonyabb Mhz-sat rakom a procihoz közelebb fognak működni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 19:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Pcről van szó.Az alaplapom a DDR2t max 1066 Mhzig támogatja
2020. ápr. 13. 19:41
 2/9 anonim ***** válasza:
El fog indulni, de a dual channel megszűnik. Inkább 2x1 GB vagy 2x2 GB modult tegyél be, természetesen megfelelően összepárosítva, akkor megmarad.
2020. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Attól hogy megszűnik a dual channel fogok teljesítménybeli javulást tapasztalni?Mert azért 4gb lesz benne ugyebár nem pedig 2.
2020. ápr. 13. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Rosszabb lesz a dual channel megszűnése miatt. Persze ez relatív, mert ha a programjaid többet használnának mint amennyi van, akkor swapelnek, ami nagyon visszafogja a gépet. Ha ez a helyzet és ez megszűnik a bővítéstől, akkor jobb lesz.
2020. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Játékra szeretném használni konkrétan warframe.Néha hirtelen beakad a játék és én swapelést gyanítok szóval akkor szerintem inkább a 4gb.Köszönöm a választ.
2020. ápr. 13. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen gyenge rammal csodálkozol hogy beakad? Warframe erősebb gépeket is megterhel
2020. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elgondolkodnék, hogy egyáltalán megéri-e ezt a gépet bővíteni. DDR2 alapján már bőven több mint 10 éves. Az ilyen memóriák 2000 forint körül szoktak menni, a gép meg lehet, hogy maga nem ér többet 5-nél.
2020. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy már nagyon régi a gép és nem igazán éri meg bővíteni de mivel 4000ért tudok bele venni 2 giga ramot ezért bőven megéri nekem ideiglenes megoldásnak amíg egy teljesen új pcre/laptopra gyűjtök.
2020. ápr. 13. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:

4000-ért 2GB DDR2 nagyon drága.

[link]

[link]

[link]

[link]


Ebből az egyik olyan 2×1GB kingmax, mint ami neked is van, az utolsó meg olyan 1×2GB CSX, amilyet venni akarsz.


Esetleg kapásból 4GB 3 ezerért: [link]

Egy halom olyan opciód van, amivel megmarad a dual channel is és olcsóbban kijössz, akár még postával is. Ha már a szart fűrészeled, csináld jól.

2020. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!