Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsó pc konfiguráció?

Olcsó pc konfiguráció?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez nem is egy kérdés , inkább egy kérés lenne számotokra. Az lenne a kérésem hogy össze raknátok nekem olyan minél olcsóbb konfigat nekem amik képesek olyan címeket mint Rome total war 2, Cities Skyline, Football maneger 20 élvezhető szinten játszani. Azért kérném a segítségeteket mert én nem vagy a témában annyira járatos mint ti itt páran, és mivel főkent ps4et használom a gépet csak azokra főleg strategy játékokra használnám amik ps4 nem lehet ugye bár futtatni, valamint a mostani őskövület gépem is lassan már 6 éves lessz (amd a4 6300, 6gb ddr3 1066mhz, amd hd 7750) már akkor se volt valami ütőképes amikor megvettem. Esetlegessen még az a számítógép felújítása is számba jöhetne, de szerintem ár érték arányban jobban jönnék ki egy új konfiggal, értelem szerűen ház, valamint táp nem kellene, mivel az az előző meghibásodásából fakadóan zsír új. A keretet rátok hagyom, mint ugye írtam a lehetőleg legolcsóbb ám bár még életképes konfig a kérésem ami később tovább fejleszthető lenne, és ez így max 100.-120.-ig menne.

(Az AMD jobban preferálom de ha ezen múlna áttérnék én intelre is)

Előre is köszönöm nektek🙂!



2020. ápr. 14. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Ryzen 1600 AF 34k

MSI A320M-A PRO MAX 19k

Kingston 2x4GB DDR4 3200MHz HyperX FURY fekete HX432C16FB3K2/8 18k

ha kell HDD 1tb WD blue 13k


és VGA-t mindenképpen használtat javaslok 30-40k körül RX 580 at kapsz ami tökéletes FHD ra még kb mindenre.

2020. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

haz tap azert nem artott voln

nem tudhassuk hogy nem e egy 250 es tap...

hogy a haz nem e ITX es...


vagyis lehet tap nem birna valamit, kicsi az esely ilyen keretnel de megeshet

ahogy az is hogy alaplap nem megy bele gephazba

2020. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amugy mindnek kellene mostanin is futni


nem futnak?


Szaggatnak? Vagy mi a gond?


jobb proci kellene igazabol "csak"


alaplapod mar csak ezert is jo lenne tudni


mivel valami x4 et belenyomnal es akkor sokkal jobh lenne


akkor ha nem hibas gep...


szoftveres, driveres hiba, hiansosag is lehet


Meg pl az is hogy IGP t hasznalod... szinten beallitasok driverek miatt...

2020. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen, mindharom jateknak kellene mennie meghozza nem lowon azzal a procival is


kb. majdnem duplazza teljesitmenyt ahogy varhatod is egy x4 es proci pl. 760K


(Ez az A4 es x2 es proci)


persze az sem eros de 7750 mellett mindegy


milyen felbontason jatszol?

2020. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 legalabbis FM2 es proci teren ez a max


sokkalnerosebb procik vannak mar regebbiek is hasznaltan, ujonan is


kerdeses az hogyha allandoan rossz eloreosszeallitott konfigot veszel es nem leszel vele elegedett, kesobb igenyeid nonek, fejlesztened stb


prohardver.hu n kerj osszeallitast szerintem es bearazast eladashoz


Elejen osszefoglalot olvasd el vegig hasznos lehet


ne csak penzkidobas legyen amit csinalsz


hisz mint irtam lenyegeben mostanival is tudnod kellene jatszani


[link]



vannak olyan topikok ahol driverekrol, beallitasokrol is kerdezhetsz, olvashatsz


meg mindenrol, ha beregisztralsz azzal tobb mas forumra is es mind hasznos


mert ha tenyleg uj kell en a helyedbe most a minimum hogy gyujtogetnek, miutan hozza tettem voln eladasi arat gepnek is meg akkor is, ps4 hez hasznalt monitoron jatszol? De milyen is pontosan (felbontas stb.)


Xy4

2020. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Abban igazad van hogy lowon mennek, de azért egy 2010es évek elsőfelés játékát örülnék ha nem lowon kellene játszanom, vagy nem csiga lassan, valamint hiába vennék erősebb procit maga a fm2+ foglalat halott, elavult technika már most se dolgozik vele az amd akkor meg minek húznák egy kihaló félben lévő technikát.
2020. ápr. 14. 17:22
 8/8 A kérdező kommentje:

#1 tetszetős setup, és ezzel mi lenne hozzá a helyzet, nem vagyok híve a használt számítástechnikai alkatrészeknek. Tudom hogy nem egy világverő darab, de arra amire nekem kellene szerintem tökéletses lenne, nem?


[link]

2020. ápr. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!