Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a fejhallgat...

Drake13 kérdése:

Miért nem működik a fejhallgatóm mikrofonja?

Figyelt kérdés
Egy Kingston HyperX Cloud Stinger fejhallgatóról van szó. Többször érzékeltem, hogy be van dugva a gépbe, de nem hallanak engem. Ma is így volt ez, se Discordon, se in Game nem hallottak a voice chaten. A setupom elég érdekes, röviden vázolom, hátha ennek is köze lehet az egészhez! Egy Lenovo Legion Y520-at használok, ami a TV-m mellé van rakva, és a TV funkcionál monitorként. Az asztalomon vannak a perofériák. (egér, billentyűzet, plusz a fejhallgató) Ahhoz, hogy az asztalomhoz odaérjen a fejhallgató kábele, raktam rá egy hosszabbító kábelt, ami 2 db 3,5-ös Jackbe végződik, de a laptopon csak 1-nek van bemenete, így még egy 2 db Jackből 1-et csináló elosztót is be kellett vezetnem! A gép természetesen érzékeli, hogy Jack-ek csatlakoztak, de működni nem működik a mikrofon. Mi lehet a gond?

#mikrofon #Kingston fejhallgató
2020. ápr. 15. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kihagyod az elosztót, akkor működik tökéletesen?
2020. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laylah ***** válasza:

Nem hiszem, hogy köze lenne a setupodhoz. Nálam is ugyanez a probléma. Telefonhoz csatlakoztatva működik a mikrofon, szóval azzal biztosan nincs gond (az Y elosztó rózsaszín végét dugtam be, hogy nem az elosztójával van-e gond első körben, de mivel ment, így nyilvánvaló, hogy a mikrofon maga és az elosztó is működik rendesen.

MSI B450 gaming plus alaplapom van, se az elülső, se a hátsó panelen nem működik. Sőt, az elsőn még a hang is csak akkor hallatszik, ha a zöldet a rózsaszínbe dugom... :D

2020. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
Gondolom neked is megoldódott a probléma a Windows frissítésekkel. :)
2020. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!