Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fordítva tettem be az új...

Fordítva tettem be az új RAM-ot az alaplapba, és most nem indul el a gép. Az alaplap vagy a RAM hibásodhatott meg vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
A régi RAM már nincs meg.
2020. ápr. 16. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem törtél el valamit, vedd ki a sticket, fordítsd úgy, hogy a sticken a vájat a foglalatban lévő pöcökre kerüljön és nyomd le egyszerre a két végénél a helyére kattanásig. Ezután, ha minden oké, akkor jó lesz.
2020. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod fordítva belerakni, mert asszimetrikus a foglalat. Tehát az a kérdés, hogy a ramot törted-e el, vagy az alaplapot. Nézd meg, b+.
2020. ápr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már többször is próbáltam, ventillátor megy, egér világít, kép nincsen.
2020. ápr. 17. 00:12
 4/5 A kérdező kommentje:
itt nem a törésről van szó, az a baj, hogy rákapcsoltam az áramot, miközben nem volt rendesen betéve a RAM, szerintem azért nem működik
2020. ápr. 17. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól nem megy tönkre.
2020. ápr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!