Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A lenovo tabletemen az alkalma...

BpBEST kérdése:

A lenovo tabletemen az alkalmazások megváltoztak, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egy lenovo tab2 a7 20f tabletem van. Épp töröltem a letöltésekből a fölösleges aplikációkat amikor (már nem tudom mi volt a neve de M-el kezdődött azt hiszem) egy appot töröltem. Nem tudom az volt-e az oka vagy sem, de az összes bépített app megváltoztatta a színét és a letöltött appoknál, és a google Play-nél is az ikonnál ahol átlátszó kéne legyen kék háttér lett. Megpróbáltam letölteni alkalmazásokat amikkel az ikonokat meg tudom változtatni de nem használtak. Mi tévő legyek? Köszönöm előre is a válaszokat.

2020. ápr. 19. 19:38
 1/6 anonim válasza:

Láthatóan más is belefutott ugyanebbe a hibába, mert ráguglizva lehet azért találni ilyen hibajelentéseket szép számmal. (Hangsúlyozom, nekem nincs ilyen tabletem, úgyhogy csak a netről tájékozódva próbálok segíteni!)


Valószínűleg a Mirage nevű gyári Theme app-ot törölhetted le véletlenül, ami nekem már önmagában is furcsa, hogy egyáltalán miért enged meg ilyesmit az op.rendszer.

Ha tudsz angolul, itt írnak róla, bár itt egy tab2-a7-10 kapcsán jött elő, de ugyanaz a probléma:

[link]


Mivel a factory reset állítólag nem használ és úgy előzetes mentés nélkül még az adataidat is elveszíted, próbáld meg először inkább letölteni és újrainstallálni a Mirage megfelelő verzióját.


A topic-ban benne van a Mirage_3.1.apk letöltési linkje, esetleg ezzel tegyél egy próbát:

[link]

2020. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor leszeretném tölteni azt írja ki , hogy a hozzáférés mrgtagadvan. Mit tegyek?
2020. ápr. 30. 13:52
 3/6 anonim válasza:
Nekem simán le tudta tölteni a megadott linkről. Az egész alig több 6 MB-nál. Ha adsz priviben egy email címet, akkor átdobom a telepítő file-t levélben.
2020. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de sikerült végül letöltenem.
2020. máj. 1. 16:28
 5/6 anonim válasza:

És meg is oldotta a kék hátteres problémádat?

Az még azért érdekelt volna. ;)

2020. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Minden olyan mint régen. :p
2020. máj. 3. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!