Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik USB csatolású hangkárty...

Melyik USB csatolású hangkártyának van USB s vonali hang bemenete?

Figyelt kérdés
Olyan USB s hangkártyát keresek, aminek nem (csak) jack es hangbemenete van, hanem USB s is (szintit akarom rátenni, aminek nincs jack kimenete). A hangkártyának viszont legyen jackes kimenete. Ha tudtok linket küldeni, nem kell túl profi ill. drága.

2020. ápr. 20. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tehát jól értem egy usb hub kellene a hangkártya mellé. Simán dugd a gépbe szerintem
2020. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem jól érted. Nekem egy vadi új hangkártya kellene, ami USB n keresztül csatlakozik a számítógéphez.

Legyen neki USB hang vonali bemenete, és jack hang kimenete.

2020. ápr. 20. 08:07
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha egyáltalán létezik ilyen.
2020. ápr. 20. 08:08
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy régi audigy hangkártyám van most, amit a win 10 nem tud kezelni, a szintit sem tudom rátenni, mert annak csak USB kimenete van. Szóval kéne egy új hangkártya a fenti opciókkal.
2020. ápr. 20. 08:10
 5/14 anonim ***** válasza:

De mivel nem érted a vonali hangbemenet lényegét ezért írtam hogy mit akarhatsz a valosagban.


A vonali hang analóg bemenet az áram változása maga a zene hogy hülyén írjam le de érthetően.


Az usb egy digitális csatlakozás ahol az egységek köszönnek egymásnak informálják egymást formatumokrol csomagokrol, a kiküldött csomagokrol az usb hangkartyaban lévő számítógép matematikai kepletekkel kiszámolja hogy az áramot hogyan kell módosítani úgymond rezegtetni hogy az olyan vonali jel legyen ami ha rezegteti a hangszóró membrant zene lesz.


Ez két, teljesen eltérő dolog, ilyet nem akarhatsz.

2020. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
DE végül is lehet belsős hangkártya az audigy helyett, csak legyen usb vonali bemenete.
2020. ápr. 20. 08:16
 7/14 A kérdező kommentje:
OK. Nem értem. Akkor mit tudok tenni, hogy be tudjam vinni a szinti hangját a számítógépre? Ha lenne a szintinek jack kimenete, nem lenne gond. De nincs. Csak USB kimenete van.
2020. ápr. 20. 08:18
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Troll vagy öreg ?

Leírtam az usb micsoda.


Az usb a kotta és a szövegkönyv,a vonali ki bemenet meg az énekes szája, a hangkártya meg az énekes.


A kottara nem lehet énekelni.


Az énekbol lehet kottát csinálni ha van egy szaki, esetedben a számítógép aki kottát és szövegkönyvet ír az enekbol. Máshogy nem.

2020. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bedugtam a szinti ből jövő kábelz a szgép usb be , de nem történt semmi, a hangot nem tudom átvinni.
2020. ápr. 20. 08:22
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem értek annyira hozzá. Ok nem az a vonali bemenet amire gondoltam. De akkor mit tegyek??? Ha segítenél megköszönném.
2020. ápr. 20. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!