Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szisztok a gépem akad szinte...

Lacabástya kérdése:

Szisztok a gépem akad szinte minden játéknál, de úgy hogy kb 4 másodpercenként lemegy nagyjából 15 fps-re aztán vissza megy 60-ra, majd pici idő után random kikapcsol majd maxon pörögnek a ventik, és a gép ordít olyan hangos. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Konfig: CPU: Core I5 3470 3.20 GHZ

GPU: AMD RX480 OC

Motherboard: sajnos nemtudom a nevét de alap Acer Veriton-é.

RAM: 8GB

Táp: 500 Watt bronz besorolású alap Office valami a neve

HDD: 466 GB Samsung

A gép kb 1 hónapja lett újratelepítve win 10 prora,és a driverek isba legújabbak



2020. ápr. 21. 16:15
 1/7 anonim válasza:

ez sokminden lehet. event viewerben mit ir mi az ok? keresd meg mi futott elotte, mielott kikapcsolt.

elkepzelheto hutes problema is, tudod vhogy figyelni a cpu es a gpu homersekletet? aztan elkepzelheto tap problema is, nem ad eleg aramot ha komoly igenybevetel van...stb

2020. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam egy nagyon alacsony gépigényű játéknál, a flatout 2-vel,és ott semmi probléma nem volt,a gép alig dolgozott. Szóval akkor vagy hűtés vagy táp?
2020. ápr. 21. 16:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és eddig csgo-nál,beamng drive-nál,simcity-nél,és world war z-nél is random kikapcsolt
2020. ápr. 21. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapegyseg mar eleve gyanus. Mi a teljes neve?
2020. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
FSP GROUP INC. Ennyi,de igazából eleve nem értem mert,régebben maximális terhelésnél is kitudta szolgálni a gépet
2020. ápr. 21. 21:26
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a jelenlegi tápom

2020. ápr. 21. 22:23
 7/7 A kérdező kommentje:

Srácok bocsi azt elfelejtettem mondani hogy a videokártya nemrég jött vissza szervizből mert újra kellett golyóztatni ha ez számít valamit. De rendesen működik.

Hűtés az már kizárva,mert 2-es fokozaton egy nagy szobai ventilátorral hűtöttem,és így egy játékomnál már megoldottam a problémát. Esetleg az segít ha elveszek 20%-ot a kártya teljesítményéből?

2020. ápr. 21. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!