Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi gép volt, nem indult...

Régi gép volt, nem indult egyik napról a másikra. Alaplapcsere megvolt, semmi. Majd tápcsere, úgy felpörögtek a ventillátorok. Ezután sok próba után sem csinált mást. Proci csere is volt. Semmi. Ötlet?

Figyelt kérdés

BIOS resetet is próbáltam, semmi. Áramot kap az egér, billentyűzet, monitor (külön tápcsatlakozóval van, tehát az mindegy). Van másik gép azzal működik a HDD, a hibás gépbe a másik gép HDD ugyanugy nem indul. (A HDD hiba kizárva).

Semmilyen jelet nem kap a monitor, tehát az alaplap vagy a proci lehet a ludas. Mindegyiket frissen cseréltem.

Vidikártya is van, anélkül sem megy.

RAM 1 db van, a külső slotba raktam (nemtudom jobban lenyomni, de furán néz ki, mintha nem eléggé ment volna bele DDR3)

Gombelemet kb 5 darabbal próbáltam (egyik se új volt, ez lehet hiba)

Típusokat összegyűjtöm és hozzászólásba írom!



2020. ápr. 21. 20:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!