Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond az alaplappal/...

Mi lehet a gond az alaplappal/driverrel? Nincs internet?

Figyelt kérdés

Vettem egy alaplapot, pontosan egy Pegatron IPMSB-GS-ről van szó. Win 10 64bit telepítés után nincs internet, próbáltam sok drivert, nem oldotta meg. Próbáltam törölni a drivert, újra telepíteni, nem oldotta meg. Gyártó oldalról töltöttem drivert, az sem segített. Mi lehet a gond, esélyes, hogy az alaplappal van a gond? Intel 82579v, amihez keresem a drivert. Csatolok képet miket ír:

[link]


Bármi ötlet?


2020. ápr. 22. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Képes egyáltalán támogatni a lap 1155-ös processzorral a win10-et?

Próbaképp rakj fel win 7-et és nézd meg azzal, ha ott sincs, akkor az alaplap a hibás, ha ott lesz net, akkor pedig a win10-zel van baja.

2020. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg itt: [link]
2020. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Innen töltöttem, nem működött. Marad a win7-es próba.
2020. ápr. 22. 19:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, Win7-el sem megy, ugyan ezeket írja, nem találja, 10-es kódú hiba, stb.
2020. ápr. 22. 19:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy PCI hálókártya megoldhatja a gondomat?
2020. ápr. 22. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt találtam ehhez az Intel 82579V-hez. Nem tudom, hogy ezt próbáltad-e? Baloldalt ott van a 32-es alatta meg a 64 bites verzió:

[link]

2020. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a PCI-os hálókártya megoldja a problémát, de arra figyelj, hogy a képek alapján ezen az alaplapon nincsen a régi fajta PCI, csak PCIexpress.

[link]

De va USB-s hálókártya is.

[link]

2020. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!