Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Msi radeon rx 570 videokartyam...

Msi radeon rx 570 videokartyam jatek kozben 80 fokos volt very lowon is, ujrapasztaztam de ugyan olyan rossz, pedig elvileg 70 fok alatt kellene maradnia (hiaba huzom fel, hogy uvoltson a venti az se segít) mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még garis, de ez ezért nem hiszem, hogy csinalnak valamit

2020. ápr. 24. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
80 fok is rendben van teljesen
2020. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

100 fok alatt jó. Ha nagyon közelíti, akkor érdemes pasztázni, meg ilyesmik, de 90 alatt abszolút hozzá se kell nyúlni, ez az üzemi hőmérséklete.


"pedig elvileg 70 fok alatt kellene maradnia"


Ez meg butaság, nem tudom, honnan szedted. Valószínűleg valami vízhűtéses, extra gépet birtokló okoska írta valami fórumon, hogy nagyobb legyen az e-farka.

2020. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyárilag 60 fok alatt fel se pörög a ventilátor, mert minek. A ventilátor gyorsabban amortizálódik, mint a kártya. 100 foknál már érezhetően csökken az élettartam, de az még messze van a 80-tól.
2020. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MSI hűtéssel mást ne is várj.
2020. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi rendben.
2020. ápr. 24. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Hányszor akarod még ki tenni ezt a kérdést ? AZ MSI ARMOR

hűtések híresen szarok ez ezzel jár kész. Elkelfodani ha nem tetszik akkor vegyél rá egy normális hűtőt vagy dobd ki az egészet a francba !

2020. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!