Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD-ből mennyire èri meg...

HDD-ből mennyire èri meg újracsomagoltat venni?

Figyelt kérdés
Nèztem edigital-on aztán emagon is. Ha Emagon ugyan azt újracsomagoltkènt vennèm 2300 forintal lenne olcsóbb.

2020. ápr. 26. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
2300Ft-ért nem éri meg kockáztatni (még akkor sem, ha mindenképp a fillérezgetésre vagy rákényszerülve). Akkor már inkább használtat vegyél hardverapón egy megbízható eladótól, ha spórolni akarsz, úgy még valószínűleg többet is nyersz, mint 2300Ft.
2020. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi baja lehet? Gondolom nem évekig nyúzták, garancia is van rá. Valamelyik barom biztos visszaküldte, mert nem tetszett a színe... Nekem van egy használtan vett, kb. 10 éves HDD-m a tévéhez, tökéletesen működik. Nem néztem, hány bad sector van rajta.
2020. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hypno ***** válasza:

Az attól függ mennyire vagy paranoiás.


Az újracsomagolt olyan cucc, amit felbontottak és visszaküldtek, vagy sérült a gyári csomagolásuk.

A hibás darabokat nem árulják újracsomagoltként, hanem mennek vissza a gyártóhoz, vagy a hulladékfeldolgozóba.

2020. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eMAG még edigital annyival drágább sok kis uzletnel hogy felesleges.
2020. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!