Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kéne javítanom a gépemen?...

LuLMilka kérdése:

Mit kéne javítanom a gépemen? nem nagyon értek hozzá (a GTA V 20 fps, a LoL pedig full lowon 120)

Figyelt kérdés

Videókártya : radeon rx 570


Processzor : FX-6300 six core 3 mag



2020. ápr. 26. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 mag? Nem értem, letiltottad a többit, vagy mi?
2020. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A CPU kisse gyengenek tunik, es amugy mennyi memoriad van? 8GB alatt a GTA V szenved nagyon, kb. folyamatosan swappel.
2020. ápr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a proci 6 magos, nem tudom ez a 3 mag honnan jött, tekintve hogy 4 mag alatt nincs FX proci.


FHD full grafikán kellene vigye ez a gép átlag 40-50FPS-el pedig ha van legalább 8GB RAM.

2020. ápr. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 modulból áll a processzor, és minden modulban 2 fogyatékos mag van, különálló FPU nélkül, ezért tekinthető 3 magos, 6 szálas processzornak.


A grafikát nyugodtan feltekerheted ultrára, mert a videokártya bírja, nem a grafikai beállításokkal van a baj, hanem a 8 éves processzorral. Ma már ez nem elég.

2020. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt más gebasz van nekem fx4100 mellet 50-60 fps között mozgott hasonló vgval nem gagyi beállításokkal. A gép pontos paraméterei ? táp alaplap milyen a cpu hütés stb ? nem thotringol véletlen a cpu ?
2020. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!