Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit fejlesszek a gépben?

Zsepkendő kérdése:

Mit fejlesszek a gépben?

Figyelt kérdés

Lépésről lépésre mit fejlesszek a gépben:

Processzor: i5-3470 3.2ghz

Memória: 8gb ddr3 1666mhz

Videókártya: Gigabyte Radeon R9 270x 2gb OC

Alaplap: Asus P8Q77-M

Meghajtó: 1tb hdd



2020. máj. 1. 23:35
 1/5 anonim válasza:

Szia, attól függ, hogy min akarsz játszani, illetve mennyit szánnál rá.


De a procid elavult, kéne egy 7-8. Generációs, és GPU-ból egy Gtx1070

2020. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hm kb semmit mai gamingre ha kimaxolod bár alkalmas lesz full hd gamingre de nem éri meg a pénzt és az energiát régi már a socket 1155 sajnos. Én inkább eladnám, és spórolnék hozzá egy fapados ryzen gépre.
2020. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha játék a cél, érdemes először jobb VGA-ba invesztálni. Nem tudom, mennyi pénz áll rendelkezésre, de például 100 ezer körül az RX 5600XT igen korrekt ajánlat.


Második lépésben viszont érdemes alaplapot, processzort, memóriát egyszerre cserélni korszerű platformra.

2020. máj. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fejleszteni annyit tudsz, hogy veszel új, modernebb processzort, de ahhoz kelleni fog alaplap is a foglalat változás miatt, illetve új ram, mivel már ddr4 van.

Pl AMD Ryzen széria, vagy intel 8.-9. generációs intel, amelyik szimpatikusabb, a régi gépet pedig megpróbálhatod használtként eladni, hátha összejön.


Single (egyszemélyes) játékokhoz esetleg külön a videokártyát tudod fejleszteni, 100e körül ott van a már említett rx5600 xt, vagy használtpiacon is körülnézhetsz, gtx 1070-1080.

2020. máj. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül mennyiért tudnám eladni ezt a gépet? Van még benne egy 650W tápegység, a gépház pedig egy Basic500S. A "legkomolyabb" játék amivel játszanék Magas-Nagyon magas beállításokkal az a Battlefield 5 . Hogyha az elfut ilyen beállításokkal akkor nekem már nincsenek is igényeim továbbfejleszteni onnan. Nem szeretnék csak a processzorra vagy a videókártyára szánni 100 ezer forintot. Azt már nem engedhetem meg magamnak. Egy aranyközéputat szeretnék találni.
2020. máj. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!