Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet SOS magyar billentyu...

Hol lehet SOS magyar billentyuzetes laptophoz jutni Nemetorszagban?

Figyelt kérdés
Nemetorszagban elek es semmi eselyem magyar billentyuezetes laptopot vasarolni sehol. Tudom, hogy lehet nyelvet allitgatni meg a billentyuzetre ragaszgatni de nem szeretnek ezzel meg pluszba szenvedni hamar veszek egy uj laptopot. Egy magyar uzlet sem szallit jelenleg kulfoldre.Ebayen semmit sem talaltam. Az is valoszinuleg eselytelen, hogy otthonrol valaki postan feladja nekem,mert ugye a sulya miatt kb tobb lenne a postazas mint maga a laptop. Olyan embert sem hiszem hogy talalok jelenleg aki elszallitana nekem otthonrol. Vagyis kb ott vagyok meglove ahol vagyok.
2020. máj. 2. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
hát telekocsisok mennek még németbe :) mi nővéremnek ott küldtünk ki, de ha használt laptop is belefér akk magyarok németországban csopi vagy mi a neve facebookon.
2020. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a magyar billentyűzetű laptopokat sem Magyarban gyártják (oda is csak importálják), így esélyed van pl. leghamarabb egy szerviz`+ árúsító helyen egy olyat megrendelni.
2020. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg tudnad irni nekem kerlek melyik telekocsis ceggel kuldtetek csomagot? en nem talalok egyet sem
2020. máj. 2. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
2020. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kell neked magyar billentyűzetes laptop? A németen is ugyanott vannak a gombok, csak más van rájuk írva. A Windows-on belül át lehet állítani a billentyűzetkiosztást.
2020. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a linket! Sajnos 100euronal olcsobban nincsen fuvar :(


Azert van szuksegem mindenkeppen magyarra mert nem tudom hogyan mukodik ez az allitgatas es nem akarok szenvedni vele. Szakdolgozatot kell majd irnom magyarul a leendo laptopommal, es nagyon nem nezne ki jol ha tele lenne hibaval

2020. máj. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!