Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a jelentőssége, ha az...

Mi a jelentőssége, ha az egéren 3-nál több gomb van, mire valók a plusz gombok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 11:54
 1/8 Mr. V. ***** válasza:
100%

Attól függ milyen programot adnak hozzá.

Ami nekem volt plusz gombos, ott az programozható volt pl. program indítására, page down-ra, stb.

Tehát amit a programja engedélyez, azt a funkciót tudod ráprogramozni.

2020. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A középső a görgő.

A több az neked jelentéktelen, mert játékokhoz van, és van olyan egér ami csak úgy működik a plusz gombokkal, ha szotfveresen telepítve van hozzá a program. De neked az teljesen lényegtelen ha nem játszol.

2020. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 akármit hozzárendelhetsz, ennek semmi köze játékokhoz. Az egyik legjellemzőbb a vissza\előre pl böngészőben\fájlkezelőben, meg is lennék zavarodva enélkül már.
2020. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valamennyire van. Nekem 9-ezer forintos gamer egerem van.

Állítható rajta az RPM, manuálisan tud azt hiszem 2000-ret, szorfveresen 5000, de nekem annyi felesleges, illetve van rajta 2 oldalsó gomb, ami nem funkcionál semmilyen játéknál. Gondolom mert nincs hozzárendelve a szoftver.

2020. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy 3.5 Forintos egerem van, windows felismeri a gombokat alapból, teljesen plug and play.

4# Nekem minden extra nélkül lehet bindolni majd minden programban, legyen játék vagy nem. Alapértelmezzen előre/vissza a funkciója az én két oldalsomnak.

Nyomógombos mikrofonhasználathoz isteni, játékokban az önmagamra varázsláshoz, mint mondjuk Morgana E is ajánlom.

Egy AutoHotKey scripttel meg végtelen lehetőség van az embernek.

Persze biztos vannak rágcsálók amikhez kell külön szoftver, de szerintem az a kissebbség és a gyári oldalon fent van ha kell.

2020. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt néztem ki [link] szerintetek jó lesz? Vagy pedig ez [link] melyiket válasszam?
2020. máj. 4. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha dolgozni akarsz minek 9-ezerért egér?

Arra teljesen jó a második is.

2020. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ergonomia is fontos szempont egy egérnél, kicsi kezem van, de napi sok órára nem vennék egy pöttöm szimetrikusat.
2020. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!