Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha ki szeretném cserélni a...

Ha ki szeretném cserélni a lézernyomtatómban a fixáló fóliát akkor kell hozzá zsír?

Figyelt kérdés

Van egy régi HP LaserJet 1010-es nyomtatóm, amibe ki szeretném cserélni a fixáló fólitá. Szét is szedtem, találtam is hozzá a neten másikat, viszont 2 félét találtam.

Ezek azok:

[link]

és [link]

Eredetileg a másodikat néztem ki. Rákérdeztem a boltnál, hogy elírás e a sok canon nyomtató a leírásnál, azt írták, hogy nem mert azokhoz is használható, mert a belselyük ezeknek a nyomtatóknak ugyan az, de a végén ajánlotta az első linken található fóliát.

Most nem tudom hogy melyiket vegyem.

A nyomtató kb 10 éve nem volt használva, anno leselejtezték egy iskolában, mert gyűrte a papírt, és drága lett volna megjavíttatni. De szétszedtem és csak a henger van elszakadva benne. Gondolom ennyi év után kellene hozzá a zsír, mert ha jól értelmezem az segít forogni neki.

Ha valaki csinált már ilyet megköszönném, ha megosztaná velem a tapasztalatait!



2020. máj. 4. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
2020. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!