Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a velemenyetek a Cooler...

Mi a velemenyetek a Cooler Master MasterWatt Lite 700W tapegysegrol?

Figyelt kérdés

[link]

Megeri megvenni? Megvedi tularam eseten a szamitogepet?



2020. máj. 5. 20:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

És ha jövőre már mondjuk egy RTX 2080-a lesz a kérdezőnek? Persze az az okos húzás itt az oldalon, hogy akkor rohanjon az illető új tápot venni. A régit meg dobja fel Hardverapróra ahol majd szarért húgyért jó esetben majd valaki megveszi... Persze megértem, hogy vannak akik ebből élnek, és nekik ez nagy biznisz, hogy belépő kis tápokat fillérekért felvásárolják, mondván, hogy az már úgy is "felesleges" neki.


Az a +15-20 ezer megér annyit szerintem, hogy minimum 5 évre le legyen tudva a táp probléma annak aki komoly PC-ben gondolkodik. Persze tudom, hogy itt nem ez a felfogás a divat, ahogy PH-n sem..

2020. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21.Nyilván a kérdező 3 év múlva 2080Ti-ra vált amikor lesz új széria, töredék fogyasztással és többszörös teljesítménnyel.

De az is lehet hogy túlad az egész konfigon 2 év múlva és akkor feleslegesen vett nagyméretű tápot...

Szerintem ez az ezotéria kategóriában megállná a helyét, de most éppen a számtech kategóriában vagyunk.

Neked meg úgy látszik érdeked a nagyméretű tápok eladása, csak nem értem mi hasznod van belőle vagy legalább támasztanád alá megfelelő érvekkel.

Ha most R9 290X korát élnénk megérteném, de akkor is inkább a 970 volt ajánlott és az ember mindig igyekezett a kisebb fogyasztás felé fordulni hisz mi hőt termelne egy 600W-t fogyasztó konfig.

Az alaplap VRM-je bírja a nagy fogyasztású CPU-t hacsak nem egy 60K-s darabot vett, illetve azt sem tudjuk hogy támogatja-e az SLI-t, meg hogy van-e egyáltalán értelme.

Minden összevetve felesleges de ha akarod vegyjen 700W-t, aztán várom 3-4 év múlva hogy mire váltott.(semmi az esélye hogy egy mai VGA-ra vált majd...)

Szóval gondold át logikusan amit írsz, mert nem állja meg a helyét.

2020. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22, ott a pont.
2020. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!