Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik hangfal a legjobb?

Melyik hangfal a legjobb?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb, ahogy autók vagy fogkefék között sincs. Mindenkinek más az ízlése, nincs végső igazság.

Engem leginkább az Avantgarde Acoustic TRIO XD hangja fogott meg.

2020. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kinek mi, nekem a Genius 1250B itthonra egész jó.

De nyilván ha más lenne a felhasználás vennék egy studiomonitort vagy egy házimozi rendszert.

Hang amúgy eléggé szubjektív dolog, a megítélése is éppen ezért.Kinek mi jön be.(bár én inkább a fejhallgató esetén vagyok válogatós, ott csal pl. kiegyenlített jöhet szóba mint az SRH440,A550Z és társai)

2020. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Több, ezzel foglalkozó ismerősöm az MBL-ekre esküszik. Persze sok függ attól, milyen forrást kötnél rá...
2020. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Isti1976 válasza:

Először, amikor hifi bemutató teremben megkérdezték; mennyit akar rákölteni ? Azt hittem le akarnak húzni, pedig a kérdés jogos volt. Árkategóriánként van legjobb.


Például szerintem az Audio Physic Tempo+ már egy nagyon erős versenyző: 1.7mFt, de van nála jobb pl a German Phyziks más módon működik, sztereó térben többet tud abból egy középkategóriás 8mFt...


és így tovább, bármekkora összegig létezik hangfal, pl az Audio Physic legdrágább Referencia hangfalába 3D printelik a hangszóró akatrészeit, mert így el lehet érni olyan formákat, amit egyébként nehezen.


Ezek alatt, 500eFt körül is vannak jó hangfalak, de adott ársávban nehéz kitörni minőségben, mert ennyiből nem lehet azokat a technikai megoldásokat belerakni, vannak olyan hangszórók, aminek a darabja 400-500eFt és ebből pl 4-et nem szégyellenek belerakni csak a sub részbe.


De hogy válaszoljak a kérdésedre; sztereó térből az omnisugárzók adják a legtöbbet, mint a German Phyziks, ha lenne felesleges 8mFt-om, amit csak hangfalra költhetek valószínűleg én tőlük venném egy középkategóriás modelljüket.

2020. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!