Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?

Milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy DELL OptiPlex 980 -as gépem van. A videokártya benne egy AMD RADEON HD 6450, ezt szeretném lecserélni. Nagyon nagy teljesítmény nem kell, de ennél azért jobb legyen, most ugyanis folyton lefagy a videóhívásoknál. A legnagyobb gépigényű játék szerintem a Sims4 és a Civilization VI. ami rajta van, illetve időnként szoktam videókat összerakni fotókból és rövid videókból a Corel Videó Stúdióval. Az éppen elmegy rajta, jó lenne, ha nem lenne ennyire kicentizve.

A keret kb. 20.000 Ft és jó használtan is. Hol tudnám megnézni, hogy mi a kompatibilis bele? Mit ajánlanátok ezért az árért és egyáltalán hol érdemes használt kártyát venni?



2020. máj. 6. 22:47
 1/5 anonim válasza:
40%
Egy Nvidia Geforce gtx 950-et ! énis most vettem 20ezer-ért nagyon megfelelenekem eddig minden játékot elinditott 2019-eseket is például most vittem végig high-on a Jedi fallen ordert
2020. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hozzádobsz 10K-t hardveraprón találsz RX470, 570-et ami fényévekkel jobb mint egy GTX950...
2020. máj. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Processzor?

RAM?

TÁP?


Csak alacsony profilú videókártya vagy normál is befér?

2020. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

az hogy lefagy a gep inkabb hardver es/vagy szoftver hibara utal

vagy proci elegtelensegre


milyen program ami kifagy?


G6950 Pentium van a gepben? vagy micsoda?


minden driver legfrissebb?


es bios is?

2020. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

cpu elegtelenseg: nem feltetlen mert keves, de programtol (es beallitasaitol) fuggoen ez is megeshet, hanem mert pl. Reg volt ujrapasztazva


takaritva volt a gep?


nem fut rengeteg felesleges hatterprogi?

2020. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!