Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a laptopról?

Figyelt kérdés

Laptop Gaming ACER Nitro AN515-54-5309, Intel Core i5-9300H pana la 4.1GHz, 15.6" Full HD, 8GB, 1TB, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, Free Dos


2 év garanciával, 205.000 ft


Néha játszani meg legtöbbet egyetemen használnám, nem igényem, hogy elvigyen 2020as játékokat.. Jó választás lenne?

Csak ma van akció, holnap már 297.000 Ft lesz az ára.

Köszönöm szépen előre is!



2020. máj. 7. 03:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Most látom rossz kategóriaba írtam véletlen :)
2020. máj. 7. 03:06
 2/4 Vacuolum válasza:
16GB rammal elég sokáig még elvinné a játékokat, de egy laptopról van szó így 3 és 5 év között van az a idő amíg nem kezd el meghibásodni és szép lassan veszíteni a teljesítményéből és a stabilitásából. Szóval, ha nem nagyon akarsz rajta játszani vagy bármi programot használni aminek kell videokártya vegyél olcsóbb laptopot, mert legjobb esetben is 5 év múlva lefogod cserélni, ha nem csak böngészni/filmezni meg szöveg szerkesztőzni fogsz rajta.
2020. máj. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

5 év az nekem megfelel:)

Néztem olcsóbbat, 150ért rendes laptopot nem igazán lehet venni..

Láttam használt i7 8gb 512 ssdt is 70-80k között, de Isten tudja mennyit használták és mit raktak bele, akkor már inkább adok többet és veszek normálisat, nem?

2020. máj. 7. 06:49
 4/4 Vacuolum válasza:
Persze ez árérték arányban elég jó. SSD, meg a 16 GB ram nem ártana bele, de utólag is megtudod oldani ezeket.
2020. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!