Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlanátok...

Zirael23 kérdése:

Milyen laptopot ajánlanátok 200 000 környékén? Filmnézésre, játékra kellene, elképzelésem van de fogalmam sincsen milyet válasszak. Újat szeretnék, ha egyáltalán van ilyen ebben az árban :D i3-i5,8 gb rammal,500 gbos ssd, valami ilyemit képzeltem

Figyelt kérdés
Főleg fifa 20al szeretnék játszani, de örülnék ha lowon elfutna pl dark souls 3 és witcher 3 legalább 50 fps körül,meg pár régebbi játékkal.

2020. máj. 9. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Újonnan ennyiért nem fog menni, használtan simán. 2 kiló körül nem leharcolt, szép állapotú rog-ot is megkapsz már.
2020. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem fog menni 50 fps el


witcher ehez tul nagy igenyu

de 30 fps korulivel elmehet


Dark souls sem eppen kisigenyu, kerdes hogy fog menni nem sokkal jobban valoszinu


milyen regebbi? Mert witcher es dark soul s is regi...


eppenhogy ujabbak mehetnek kicsit jobban is par, persze regiek is de ezek is regiek erre akartam utalni...

2020. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hardverapro.hu n keresgelj hasznaltan


ezek ocska ujak:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ebbe kell + 4GB ram


[link]


ebbe nem:


[link]

2020. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen igp s a legtobb mint lathatod, hat vagy probat teszel a legujabb 10gen es Intel IGP kel vagy nem ez rajtad mulik, mar ha annyira nem erdekelnek a nagsigenyu jatekok, Fifa az menni fog barmin

viszont ujonan nincs amin mennyjen masik ketto


1050 kellene legalabb, vagy neki megfelelo amd variacio, de ennyiert most bincs szerintem, es mellesleg annyira jol ezzel se menne sajnos...

2020. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor megpróbálok garanciás használtakat keresgélni :) köszönöm szépen a segítséget!
2020. máj. 9. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

MSI GP62MVR Gamer notebook - i5 6300HQ/16GB DDR4/128GB SSD/1TB HDD/GTX 1060 3GB 199.900 Ft-ért

The Witcher 3: Wild Hunt és Dark Souls III akár 60fps 1080p-be.

[link]

2020. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!Már érdeklődtem is felőle:)
2020. máj. 10. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!