Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen okai lehetnek annak...

Milyen okai lehetnek annak hogy egy program (DAW) amit rendszeresen használok, ma elindítottam és totálisan akad, szaggat?

Figyelt kérdés
Semmi változás nem történt, se a programban, se a gépen. Minden ugyanúgy van ahogy eddig. Már újratelepítettem a programot de nem oldotta meg. Nem a programmal van a baj. Olyankor csinált ilyet mikor túl volt terhelve, nem jól gazdálkodott a memóriával, de ilyenkor csak kikapcsoltam egy két sávot aminek nem volt muszáj szólnia és úgy máris ment. De most?? Elindítottam a kiinduló projektet amit mindig elindítok már 2 éve és máris akad. Nincs mitől terhelve lennie. Ilyen még sosem volt. Mi történhetett? Más programnál nem észleltem hibát. Futtattam memóriatesztet is a gépen, nem talált problémát.

2020. máj. 11. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt frissítés az utóbbi időben?
2020. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Én magam nem frissítettem semmit
2020. máj. 11. 09:05
 3/4 A kérdező kommentje:
A programnak nincs automatikus frissítése
2020. máj. 11. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
A DAW-okban okozhat az is ilyen jelenséget ha például megváltozott a sound driver beállítása.. PL asio helyett a beállítáokban visszakerült a default windows driverre. Ha teheted telepíts fel asio4ALL-t és azt válaszd ki a daw audio beállításaiban hangezköznek.
2020. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!