Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP billentyűzet műanyag...

HP billentyűzet műanyag házzal együtt rendelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen analfabéta vagyok a számítógépekhez, 22 éves lány vagoyk, viszont a munkámhoz és a szakdolgozatomhoz, vizsgáimhoz elengedhetetlen lenne. Szétment benne a billentyűzet, viszont most nem engedhetem meg magamnak, hogy hetekre nélkülözzem. Beszéltem egy szervízes úrral, ő azt javasolta, hogy rendeljem meg magam a billentyűzetet és itthon be tudom tenni. Ismerősöm lenne, aki segít betenni, de egyszerűen sehol nem találom, hogy honnan tudnám megrendelni.


B-tervnek találtam egy ilyen gépet, erről is kérném a tanácsotokat. Gépelni, táblázatokat kezelni, szakdogát írni és böngészni kellene a gép. Maximálisan hétköznapi használatra. Nem játszom, nem nézek filmet, gépelek, és böngészőből dolgozom egy webes felületen.


[link]

Látom az árát természetesen, csodát nem várok tőle, de nem tudom, mennyire lenne ramaty ilyen olcsón 2 év garival.



[link]


Ez a jelenlegi gépem, ehhez kellene billentyűzetet keresnem. Ebben tudnátok nekem segíteni, hogy hol, hogyan érdemes megbízható helyről rendelni?

Addig pedig, amíg megjönne, használható lenne ez a kis gép arra, amit írtam? (Természetesen akkor már utána is elővenném, hiszen suliba, munkába sokkal könnyebb egy kisebb géppel elindulni, ez pedig alkalmasnak tűnne)


Napi 6-8 órát ülök a laptop előtt, és nem megoldás hosszú távon, hogy usb-s billentyűzettel, egérrel és egy laptoppal rohangálok a lakásban.


Köszönöm a segítségeteket!


2020. máj. 11. 17:58
 1/4 hypno ***** válasza:

Használj külső billentyűzetet.

Ha sürgős, akkor az a legolcsóbb és legjobb megoldás.

Suli most úgy sincs.


A YouTube-n kis szerencsével találhatsz videót arról, hogy miként kell billentyűzetet cserélni a te laptopodban, de az azért annak is kihívás lehet, aki szokott ilyesmivel szöszmötölni.

2020. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egyetemista vagyok, vizsgaidőszak van, tanulok gépről.

Szakdolgozatot írok, ami nem kevés idő, most kezdek neki.

Emellett dolgozom. Szintén gépről.


És sajnos sehol nem találtam az én gépemhez billentyűzetet.

2020. máj. 11. 18:54
 3/4 hypno ***** válasza:

Kiegészítés:


Az a 10"-os gépet inkább engedd el.

Jobban jársz egy kisméretű 12-14"-os üzleti kategóriás darabbal.

2020. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hypno ***** válasza:

#2


Azért használj külsőt. Ami egy asztali PC-hez jó, az jó lesz a laptophoz is. Még az is leheet, hogy valamelyik ismerősödnek van egy USB-s billentyűzete, amit kölcsön tud adni mert nem használja.


Tűzoltásra bármilyen Low Budget, Tesco gazdaságos darab megfelel.

2020. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!